Wydarzenia kopernikańskie

Rodzinny bal u Pana Kopernika

"Rodzinny bal kostiumowy u Pana Kopernika" odbędzie się 11 lutego 2023 r. w godz. 15.00–17.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego.

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza w ramach „Białych Wakacji”, odbywających się w okresie ferii zimowych (31.01–11.02.2023 r.), do udziału w „Rodzinnym Balu Kostiumowym u Pana Kopernika”, który został przygotowany na zakończenie serii zajęć. Bal odbędzie się w reprezentacyjnej Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego, uświetni go przedstawienie dla dzieci w wykonaniu aktorów z Teatru Vaška. Wydarzenie będzie urozmaicone poczęstunkiem oraz grami, zabawami i konkursami. Dzieci biorące w nich udział otrzymają drobne upominki, a także balony na zakończenie wspólnej zabawy. Mile widziane przebranie dzieci i rodziców.

Bilet wstępu na „Rodzinny Bal Kostiumowy u Pana Kopernika”: 20 zł od osoby

Informacje o wydarzeniu